نتایج جستجو برای عبارت :

ژنرال شرمن

Mr Peabody and Sherman 720p,Mr. Peabody & Sherman 2014,آقای پیبادی و شرمن,دانلود انیمیشن Mr Peabody and Sherman 2014,دانلود انیمیشن Mr. Peabody & Sherman,دانلود انیمیشن آقای پیبادی و شرمن,دانلود انیمیشن جدید Mr Peabody and Sherman 2014,دانلود رایگان کارتون آقای پیبادی و شرمن 2014,دانلود زیرنویس فارسی کارتون Mr Peabody and Sherman 2014,دانلود مستقیم کارتون Mr Peabody and Sherman 2014,زیرنویس فارسی انیمیشن Mr. Peabody & Sherman 2014,
ادامه مطلب
ژنرال شرمن یکی از بزرگ‌ترین درختان گونه سکویا است که در پارک ملی سکویاها در کالیفرنیا قرار دارد.

این درختان بزرگ و مشهور عنوان درختان غول را در میان درختان بزرگ جثه جهان به خود اختصاص داده‌اند. در حقیقت 5عدد از 10 درخت بزرگی که روی این سیاره یافت می‌شوند در این پارک قرار گرفته‌اند که ژنرال شرمن بزرگ‌ترین آن‌هاست. بنا بر باور عموم عمر این درخت در حدود 2.300 تا 2.700 سال تخمین زده می‌گردد.
بلیط قطار
خرید بلیط قطار
قیمت بلیط قطار
برای بازد
شهید بابایی در بخشی از خاطرات خود در مورد تحصیلات خلبانی‌اش گفته بود: «دوره خلبانی ما در آمریکا تمام شده بود، اما به خاطر گزارشاتی که در پرونده خدمتم درج شده بود، تکلیفم روشن نبود و به من گواهینامه نمی‌دادند، تا این که روزی به دفتر مسئول دانشکده، که یک ژنرال آمریکایی بود، احضار شدم. به اتاقش رفتم و احترام گذاشتم. او از من خواست که بنشینم. پرونده من در جلو او، روی میز بود، ژنرال آخرین فردی بود که می‌بایستی نسبت به قبول و یا رد شدنم اظهار نظر
این بازی شامل 19 مرحله است که در کشور های روسیه،لیبی و چین انجام میشود از ماموریت های یک تا شش جونز از شرکت sas انگلستان دستور میگرد تا کیت های amp و اسناد بلوپرینتس را از روس ها پس بگیرد چون رئیس sas میخواهد با یک ژنرال چینی معامله ای آبدار انجام دهد او با دادن کیت ها و اسناد به ژنرال پول نسبتا زیادی بدست می آورد و ژنرال هم میتواند موشکش را پرتاب کند.
ادامه مطلب
دلیل تحریم ظریف از نگاه وندی شرمن مرتبط با تمدید معافیت‌های هسته‎ای است.به گزارش صدای ایران، یک دیپلمات آمریکایی موثر در حصول برجام، همزمانی تحریم وزیر خارجه ایران و تمدید معافیت‌های هسته‎ای این کشور را نشانه‌ای از جنگ داخلی در دولت ترامپ عنوان کرد.

ادامه مطلب
حتما نام «کارلوس فوئنتوس» به گوشتان خورده است. این نویسنده‌ی شهیر مکزیکی، یکی از شناخته شده ترین نویسندگان اسپانیایی زبان و به نظر بسیاری، یکی از بهترین های آنان است.
فوئنتس داستانی نوشته است به نام «آئورا». در صدای کتاب، می‌خواهیم این داستان شصت صفحه‌ای را با هم بررسی کنیم. این کتاب، به اضافه‌ی دو پیوست، در نود و چهار صفحه به ترجمه‌ی عبدالله کوثری توسط نشر نی چاپ شده است.
آئورا داستان تاریخ دان جوانی به نام «فلیپه مونترو» را روایت می‌ک
مشاور ارشد رئیس جمهور روسیه گفت: همه ما از شهادت ژنرال قاسم سلیمانی متأثر شدیم، اما باید توجه داشت که هیچ شخصی طراز انسانی و نظامیش در حد ژنرال سلیمانی نیست که بتوان از او انتقام گرفت.
به گزارش رادیو دری ،آلکساندر دوگین، نظریه پرداز فلسفه سیاسی روس و مشاور ولادیمیر پوتین، درنشست بین‌المللی مکتب مقاومت در قم در مرکز ایران گفت: ما در مواجهه با جهان مدرن غربی هستیم که پیش از آنکه یک تمدن نظامی باشد، یک ایده و نگاه بنیادی و تبعا سبک زندگی است.
من اومدم. مقاله هارو خوندم. زیاد سخت نبودن. مقالهٔ سیندی شرمن و هاکنی رو که میخوندم دقیقا فهمیدم چرا خوشم نیومده. عکسهای رنج هم مقاله ی کوتاهی بود از جان برجر با ترجمهٔ فرشید آذرنگ که مترجم باقی مقاله ها یعنی مقالهٔ سیندی شرمن که نوشتهٔ ارتور دانتو هست و توی حرفه عکاس دو چاپ شده و همچنین مقالهٔ عکاسی استعلایی هاکنی نوشتهٔ ویکتور آرواس حرفه عکاس پنج و و مقالهٔ کوتاه نواحی مرزی غم انگیز نوشتهٔ اندی گروند برگ و حرفه عکاس هشت. حتما آخری رو بخون ا
من گزارش تهیه می‌کنم . یک گزارشگرِ سرخپوست ؛ بنابراین همه‌ی موضوع‌های آشغال به من می‌رسد ! نه که فکر کنید موضوعاتِ خطرناک یا خسته کننده ، نه ! من باید مقاله‌هایی بنویسم که چشم ، گوش و جان‌ها را شاد کند ، و هیچ ژورنالیسمی برای روح آنقدر خطرناک نیست که نوشتن به هدفِ خُرسند کردن !
قُلچماق‌ترین سرخپوست دنیا ( شرمن الکسی )
خلاصه داستان
شرمن کلامپ، استاد دانشگاه و محقق زیست شیمی، به طرز وحشتناکی چاق است. او پس از این که دل باخته ی یکی از هم کارانش به نام کارلا پرتی می شود تصمیم می گیرد یک داروی لاغری جدید را روی خودش امتحان کند. اما بر اثر مصرف این دارو، شرمن تبدیل به مردی خودپسند و چشم چران می شود.
اندکی درباره فیلم
اگه دنبال یه فیلم میگردید که کلی باهاش بخندید حتما فیلم پروفسور دیوانه رو ببینید! سراسر فیلم پر از صحنه های طنز و خنده دار بود. البته شما فقط با یک داس
خب من امروز ساعت ده بیدار شدم جای هشت. همین حدودها بود یه ذره خوندم دوباره خوابم برد تا ساعت ۱۲ دیگه از دوازده رسمن نشستم به کار. الانم داشتم زبان میخوندندم بعد از زبان یه ۴ صفحه نامه ی تولستوی به گاندی مونده اونو میخونم بعدش تا شب سه تا مقاله مونده که نخوندم نمیدونم چرا گارد دارم یکیش درمورد سیندی شرمن هست. یکش درباره عکاسی جنگ یکیشم دیوید هاکنی. از شرمن و هاکنی زیاد خوشم نمیاد. ولی باید بخونم. یه مقاله هم هست برای رابرت ادمز دوباره میخوام بخو
حاضر بودم تمام زندگیم و بدم و باشم جزو اون یازده تا 
رامین رضاییان لعنتى واقعا خیلى لعنتى اى ، تمام وجود عاشق سبک بازیشم 
شوتاش ، سانتراش ، استارتاش همه و همه ! 
امید ابراهیمى که مثل همیشه ژنرال طور وار بازى میکرد دمت گرم ژنرال 
اى که چقدر سر دار رو بازى قبلى فوش دادیم و اى که چقدر این بازى لبخند اورد رو لبمون 
کتاب آئورا توسط فوئنتس در پنج فصل نوشته شده است و به نظر می‌آید که لازم است پیش از شروع بررسی زوایای گوناگون این کتاب، مختصری از فصول کتاب آئورا بیان شود.
فصل نخست :
فلیپه مونترو، تاریخ دانی جوان، هنگامی که بر صندلی کافه نشسته است، آگهی استخدامی می‌بیند که با ویژگی هایی که دارد تماما شباهت دارد. فلیپه به محلی که در آگهی ذکر شده بود می‌رود. او وارد خانه‌ای می‌شود که به هیچ وجه نور گیر نبود. در آن جا با همسر ژنرال مرده، «کونسوئلو» که پیرزنی فر
پاییز پدر سالار
گابریل گارسیا مارکز
همه ساعتها،نیمه شب را اعلام کردند،ولی خبری از ژنرال رودریگو د آگیلار نبود.یکی از حاضران به منظور برخاستن از سرمیز رخصت خواست:
-با اجازه،قربان!...
ژنرال چنان نگاهی به او انداخت که دیگر کسی جرئت نکرد برخیزد.با نگاهش فرمان می داد:
-ساکت!هیچ کس حرکت نکند!کسی نفس نکشد!کسی بدون اجازه من حق زندگی کردن ندارد!...
آخرین ضربه ساعت دیواری نواخته شد.ضربه دوازدهم!ناگهان پرده ها کنار رفتند و ژنرال رودریگو دآگیلار وارد شد!و
مشخصات سریال :
عنوان ها : Gyebaek | Gye Baek | گی بک | ژنرال گی بک | سرنوشت یک مبارز
ژانر :درام ، تاریخی ، عاشقانه
سال انتشار : 2011
تعداد قسمت ها : 36
شبکه پخش : MBC
وضعیت : به پایان رسیده
 خلاصه داستان:
این سریال زندگی نامه بزرگترین ژنرال و فرمانده بیکجه ای هست که در دورانی که بیکجه در صدد نابودی و سقوط بوده فرماندهی رو به عهده داشته ،زمان تاریخ این درام همزمان با ۲۸ تمین پادشاه گوگوریو و فرمانده ارشد گوگوریو یعنی یون گه سومون میباشد ، که در اون
دیشب یه داستان
کوتاه از شرمن الکسی به نام تو گرو بگذار من پس میگیرم رو خوندم. خیلی برام شیرین
بود داستانی که با یه لحن خیلی خودمونی طوری که فکر میکنی همین الان جکسون شخصیت
اصلی داستان روبروت نشسته وداره برات با آب و تاب این داستان رو تعریف
ادامه مطلب
دکترآرش درحال کاربرای تحقیق روی اثرمایع نخاعی بربهبودانسان های افلیج وصرعی بود.متوجه شده بودکه میزان مایع نخاعی بیشتربرابرباهوش هیجانی بیشترهست.این خواسته اودرتحقیق اورابه این نتیجه نرسانده بودکه بخواهدمایع نخاعی افرادمختلف رااستخراج کندوآن راروی یک فردداعشی آزمایش کند.
اماالنازکه معتادبه سکس باگروهک داعش بوددلش میخواست این اقدام رابرروی گروهک داعش که درزیرزمین کاخ بن سلمان بودندومرکزکندوی داعش درجهان بودآزمایش کند.
شهرپرازتشوی
کتاب تختخوابت را مرتب کن .اثر ژنرال ویلیام اچ. مک ریون
کتاب «تختخوابت را مرتب کن» نوشته‌ی «ژنرال ویلیام اج مک یون» و ترجمه‌ی حسین گازراست. نویسنده در مقدمه کتاب آورده است: «در روز هفدهم ماه می سال ۲۰۱۴، من افتخار این را داشتم که در جشن فارغ‌التحصیلی دانشجویان دانشگاه تگزاس در آستین سخنرانی کنم. اگرچه خودم هم از همین دانشگاه فارغ‌التحصیل شده بودم، ولی بعید می‌دانستم یک ژنرال جنگی که زندگی حرفه‌ای خود را در جنگ سپری کرده، خیلی مورد استقبا
«وندی شرمن» معاون جان کری وزیر خارجه پیشین آمریکا در پیامی توئیتری در واکنش به تمدید نشدن معافیت خریداران نفت ایران، تحریم های واشنگتن را بی نتیجه دانست.

وی نوشت: وقتی اروپا در اوایل دهه 2000 مذاکره با ایران را آغاز کرد، ایران 164 سانتریفیوژ داشت. ایران در سال 2013 پس از آنکه تحریم های تنبیهی که به اقتصاد ایران فشار می آورد تحمیل و اجرایی شد، 19 هزار سانتریفیوژ داشت.
شرمن با بیان اینکه تحریم ها تاثیری بر رفتار تهران ندارد، افزود: تحریم ها می توانن
کتاب «تختخوابت را مرتب کن» نوشته‌ی «ژنرال ویلیام اج مک یون» و ترجمه‌ی «حسین گازر» است. نویسنده در مقدمه کتاب آورده است: «در روز هفدهم ماه می سال ۲۰۱۴، من افتخار این را داشتم که در جشن فارغ‌التحصیلی دانشجویان دانشگاه تگزاس در آستین سخنرانی کنم. اگرچه خودم هم از همین دانشگاه فارغ‌التحصیل شده بودم، ولی بعید می‌دانستم یک ژنرال جنگی که زندگی حرفه‌ای خود را در جنگ سپری کرده، خیلی مورد استقبال دانشجویان کالج قرار بگیرد. اما دیدن آن‌هایی که ب
والزارتان یک داروی تجویزی است که به دو صورت قرص و مایع خوراکی دردسترس است. والزارتان تحت نام تجاری Diovan موجود است. این دارو بصورت داروی ژنرال (عمومی) هم موجود میباشد. داروهای ژنرال معمولا ارزانتر از داروهای تجاری هستند. در برخی موارد، فرم و قدرت داروهای تجاری و عمومی باهم متفاوت است. ممکن است قرص خوراکی والزارتان بعنوان بخشی از درمانهای ترکیبی مصرف شود. بعبارت دیگر ممکن است همراه با داروهای دیگر استفاده شود.
موارد استفادهپایین آوردن فشارخون
«موشه دایان» نام ژنرال و سیاستمدار صهیونیستی است که در طول 66 سالی که زندگی کرد، تماماً در تلاش بود تا لبخند رضایت را بر لب صهیونیست‌ها بنشاند و اشک را از چشم مسلمانان سرازیر کند؛ به همین جهت او از سنین کودکی وارد گروهک تروریستی هگانا شد تا شرایط را برای اشغال فلسطین توسط صهیونیست‌ها فراهم کند. بعد از شکل‌گیری رژیم اسرائیل نیز دایان درجات مختلف نظامی را یکی پس از دیگری به دست آورد و به تلاش‌های خود برای خدمت به صهیونیسم ادامه داد. در این رش
به نام خدای شنهای طبس

به نام خدای شنهای طبسژنرال ایزنهاور (رئیس جمهور آمریکا 1952) :گمان
نمی‌کنم منطقه‌ای مهم‌تر از ایران روی نقشه جغرافیایی جهان وجود داشته
باشد؛ ایران؛ دارای نفت است و هم در چهار راه جهان واقع شده‌است [حایل میان
قدرت‌های مطرح]... اگر روزگاری ایران و شوروی با هم کنار آیند، کره زمین
جای امنی برای غرب (کشورهای عضو ناتو) نخواهد بود. همچنین نباید وضعیتی پیش
آید که ایران به گذشته دور خود بازگردد و یک قدرت نظامی شود. وای به وقتی
هر قدمی که بر میدارم حتی فوق العاده کوچیک به سمت رفتن هزاران تردید بهم هجوم‌میاره گاهی آرزو میکنم که ای کاش یه زندگی عادی پُر از عشق خدا بهم میداد تا رویای رفتن رو از سر بیرون میکردم هیچ جا وطن آدم نمیشه هیچ جای دنیا
.
.
.
 میدونی همیشه فک میکنم مهاجرت کاریه که باید برای پر کردن خلا تنهاییم انجام بدم ...... میدونی تنهایی سخت ترین کار دنیاست حتی سخت تر از فقر 
ای .....داد
ایرانم در آستانه جنگ جهانی است .....ژنرال سلیمانی
سخنرانی ترامپ رو گوش کردید ، خیلی فان بود ، میگفت همه چی ارومه من چقدر خوشحالم بیاین دنبال صلح باشیم ، جنگ نکنیم
دور و برشم کلی ژنرال و وزیر دفاع و چه چه

خلاصه حرفهاش : صلوات بفرستین ... هر چی بود دیگه تموم شد ...

اما بعضیا واقعا پر رو هستن واقعا پر رو ها ، سنگ پای قزوین رو سیاه کرده این روشون
زمانی که فرانسه در جنگ جهانی دوم توسط آلمان نازی اشغال شد، فرانسه پایتخت خود را الجزایر که یکی از مستعمراتش بوده قرار می‌دهد و ژنرال پیروتن با آزاد سازی فرحت حسین و قول دادنِ ژنرال دوگول مبنی بر این که کشته شدگان الجزایری را به عنوان شهروند فرانسه بپذیرد 87 هزار الجزایری برای فرانسه در جنگ جهانی دوم می‌جنگند و از این تعداد 48 هزار نفر در راهِ فرانسه کشته می‌شوند.
پس از آن در 8 می 1945 مردمِ الجزایر به خاطر پیروزی و بازپس گیری فرانسه جشنی می‌گی
کانال «مشاهدات دانشجویان و دانش‌آموختگان مسلمان ایرانی از امریکا» با انتشار تصاویری نوشت: حدود ٣٠٠ نفر از مردم پورتلند در ایالت اُرِگان امریکا، حمله‌ی هوایی به خودروی ژنرال ایرانی را محکوم و به اقداماتی که جنگ را شعله‌ور می‌کند اعتراض کردند.
این دومین داستان من است که به زودی منتشر می کنم.نام این داستان جنگ جهانی سوم است که بین چین و آمریکا اتفاق می افتد.در حقیقت من طبق پیش بینی هایی که از این جنگ شده سعی کردم داستان مهیج یک ژنرال چینی را به تصویر بکشم.حالا بریم یه پیش داستان از این داستان رو داشته باشیم:
چشمم به کاغذی خورد که در جیب یکی از سرباز های سوخته بود.روش نوشته بود اگه من مردم به همسر و دخترم بگین که خیلی دوستشان داشتم...
اسمش را خواندم:تاکاشی ایزاما...
با خودم گفتم اگر همسر و
بسم الله الرحمن الرحیم
(شهید عباس بابایی)
داستان از زبان شهید عباس بابایی:
مدرک پروازم لنگ یک امضای این ژنرال آمریکایی بود. داخل اتاقش
بودم و با هم صحبت می کردیم. یک لحظه بلند شد و به بیرون اتاق 
رفت. کمی منتظرش ماندم. یکدفعه نگاهم به ساعتم افتاد
ادامه مطلب
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای ۱۲ آبان ۱۳۹۴ در دیدار دانش‌آموزان و دانشجویان با اشاره به فرمان‌پذیری و اطاعت فرماندهان ارتش پهلوی از ژنرال هایزر آمریکایی در ماجرای کشتار مردم در هشتم بهمن ۵۷، این اطاعت‌پذیری را نشانی از وابستگی حکومت پهلوی به آمریکا دانسته و این ماجرا را خلاصه و ماحصلی از حکومت پهلوی در ایران می‌دانند.اخیرا اما رسانه‌ی دولتی انگلیس، بی‌بی‌سی بر مبنای سندی مخدوش که lز سوی آمریکایی‌ها منتشر شده است اقدام به تحریف اصل ماجرا
دانلود کتاب تختت را مرتب کن
نویسنده: ویلیام مک ریون
تعداد فصل: 10 فصل
تعداد صفحات: 77صفحه
 کتاب:پی دی افpdf

دانلود فایل

خرید کتاب (تختخوابت را مرتب کن) | اثر ... - بانک کتاب ناهید www.nibs.ir › Book › تختخوابت-را-مرتب-کن - Translate this page خرید کتاب تختخوابت را مرتب کن اثر ژنرال ویلیام اچ. مک ریون. کتاب تختخوابت را مرتب کن - کافه کتاب 2017 cafe-ketab2017.blogfa.com › post Translate this page کتاب تختخوابت را مرتب کن - عاش
بسم الله...
سلام رفقا !
خواستم شروع مطلبم را از خاطره ای شروع کنم یکی از خاطرات خوبی که در جوار سیده زینب سلام الله داشتم اما وقوع یک اتفاق ناگوار تمام شیرازه ذهنم را برد سمت شهادت یک مرد آسمانی یک ژنرال بزرگ که در باورم نمی گنجد اینقدر در دلها نفوذ داشت و این نیست جز ارتباط انسان با خدای خود و اهل بیت او و قران...
قرآن...
تسلیت عرض میکنم خدمت همه عزیزان فراغ این مرد بزرگ را و تبریک به خودشان برای رسیدن به آرزوی دیرینه اشان و برای اینکه خداوند پاکی

دانلود فایل

بخشی از کتاب/ تختخوابت را مرتب کن - آخرین خبر akharinkhabar.ir › book Translate this page Feb 25, 2018 - در صفحه کتاب آخرین خبر، معرفی کتاب های خوب، قطعه هایی کوتاه از کتاب‌های منتخب و آخرین خبرهای دنیای کتاب را ببینید. تختخوابت را مرتب کن by William H. McRaven - Goodreads https://www.goodreads.com ›
تحلیل المانیتور از احتمال جنگ بین ایران و آمریکا؛
آرامش قبل از طوفان در خلیج فارس؟
کمتر از سه هفته پس از ترور ژنرال قاسم سلیمانی توسط آمریکایی‌ها و سپس حمله موشکی ایران به پایگاه‌های آمریکا در عراق که به تلافی این ترور صورت گرفت به نظر می‌رسد تب جنگ در خلیج فارس فعلا فروکش کرده است. این احساسی بود که من بعد از بازدید از عربستان و امارات متحده عربی در ماه جاری داشتم.
https://www.entekhab.ir/
ادامه مطلب
ترور ژنرال پر افتخار ایرانیا، حدود 500 میلیون حیوونی که توی استرالیا جزغاله شدن، 80 تا هموطن کرمانی که بخاطر بی عقلی مسئولین و خیلی دلایل دیگه له شدن، 140 تا هموطن که با سقوط هواپیما تیکه تیکه شدن (و پوشش خبری داده نمیشه) زن و مرد و بچه... وای به حال ما. وای به حال بچه هامون که عهد ببندیم هیچ انسانی رو ما وارد کره زمین نکنیم. 
+ دی ماه همیشه نحسه. همیشه نحسه. پلاسکو آخ پلاسکو... اتوبوس مرگ دانشگاه آزاد...
+ روز به روز این خاک داره بیشتر له میشه... ما داریم
دانلود مانگای مرد عنکبوتی جی با زبان فارسی
پایان یافته

نام : مرد عنکبوتی جی
دسته بندی: مانگا
تعداد قسمت : 3 قسمت
کمپانی: مارول
وضعیت: پایان یافته
سال انتشار: ------
خلاصه : لرد بیستیس قصد دارد تا با ارتش زنبورهای خود به توکیو حمله کند و یک چیز این وسط مانع او است که آن هم مردعنکبوتی است. اما ژنرال واسپروس برنامه ی جدیدی برای نابودی مرد عنکبوتی در سر دارد. تبدیل تنها یار و همراه مردعنکبوتی به بزرگترین دشمن او.
ادامه مطلب
#کهنه_سربازعشق#اشعار ۹۹
نمی ترسم من از لبان آغشته به باروتتمثل سرباز قدیمیدوست داشتن هایم هنوز بوی جنگ می دهد!

از رخت عبوس جنگقدیمی ترم من در عاشقیتنمبوی نفت، آتش و دود می دهددستانم،هزاران ماشه زندگی را چکاندهدر چشمانم،مرگ هزاران نفر همیشه در رقص است!
جنگ کار من نبود،ژنرال ها،هزاران مین کنار قلبم کاشته اندشبها،هنوز هم رژه تانکها می تکاند، آسایش خوابم را...

و تو؟!و تو همه امید این کهنه‌ سربازی!عشق به تومرا زنده نگه می دارد،لمس تنت در خو
توی هیچ انتخاباتی، در هوای هیچ مراسم، عکس هیچ آدمی را پشت شیشه‌ی ماشین نمی‌زنم. حکایتش هم خود منم! از وقتی به فکر کردن عادت کردم به خودم گفتم هر حرفی را قبول می‌کنی بکن، هر کسی را قبول داری داشته باش، هر آدمی را دوست داری داشته باش، اما توی دنیایی که پر از آدم غیر معصوم است، مرید هیچ‌کس نباش... این شد که مرید هیچ‌کس نبودم و نشدم. عکس‌های پشت ماشین هم بوی مرید و مرادی می‌داد!

امروز اما رفتم عکس تازهْ شهیدمان را «خریدم». نه که هدیه‌اش را نشود
حوالی سال نود و دو، در همشهری جوان یک پرونده کار کردیم برای ژنرال قاسم سلیمانی، فرمانده سپاه قدس. روز شهادت حاجی، یاد این افتادم که من برای آن پرونده تحلیل یک روانشناس معروف از شخصیت او را دنبال کرده و گرفته بودم. اما حتی به خاطر نیاوردم آن نوشته کجاست.امروز که داشتم فایل‌های قدیم را مرتب می‌کردم، رسیدم به همین یادداشت معروف.آه...ای به قول روانشناس‌ها شخصیتِ درون‌گرایِ متفکرِ شهودیِ قضاوت‌گرالان که دور از محدودیت‌های این دنیا بهتر می‌ش
دانلود فیلم The Living Dead 2019

دانلود فیلم The Living Dead 2019

نام: مرده متحرک
محصول: 2019 چین
ژانر: اکشن | ماجراجویی | تاریخی | فانتزی | ترسناک
تاریخ اکران: 16 آبان 1398 – 07Nov 2019
نمره: 8.1 در MDL
مدت زمان: 84 دقیقه
بازیگران:
Yu Bin – Zheng Fanxing
خلاصه داستان: در نزدیکی کوه قیشان، شهر کوچکی به نام فو فنگ وجود دارد که، ژنرال ون نینگ پس از ورود به شهر متوجه اتفاقات عجیبی در آن میشود، شهری که قبلا مملو از روشنایی و زیبایی بود اما الان مردم آن تنها افراد مریض و ناتوان هستند و تار

قیافه سونگ ایل گوک پس از شنیدن کشفیاتم

سونگ ایل گوک: من یه روزی ناجی گوگوریو بودم میزنم نصفت میکنمااا! اینچیزا از کجا فهمیدی اخه! اصلا اینا که میگی یعنی چی؟ خدا نکنه منو تو توی یه روز...
من: به ژنرال چویونگ میگم به هزار قسمت نا مساوی تقسیمت کنه اگه به من چپ نگا کنی! اون وقت سه قلو هاتم بی پدر میشن بعدشم ادامه مطلبو اسپویل نکن که خودمم چندتا لگد نثارت میکنماااا!

کشفیاتم در ادامه مطلب
ادامه مطلب
ژنرال :عاشقانه

گردان : مهدی صاحبی | بازیگران : الهه حصاری،اندیشه فولادوند، ­­امیررضا دلاوری، مریم معصومی، بابک انصاری، نازنین فراهانی، سیاوش چراغی پور، حدیث مدنی، ایران مسعودی، آیدا تبیانیان، نسیم مسلمی، مهناز کرباسچیان، میترا شاکری و ریحانه محمدنژاد
خلاصه داستان : فیلم سینمایی ترانه ، داستان زندگی دختر دانشجویی است که کانون از هم پاشیده خانواده‌اش مشکلات زیادی را برای او به وجود آورده‌است تا جایی که برای تأمین هزینه‌های زندگی‌
اگر تعلقاتی به درجه نظامی نداشته باشی!
اگر توجه به پُست و مقام و منصب نکنی!
اگر با درجه ژنرال و سپهبدی،خود را "سرباز ولایت" بدانی!
آنگاه می شوی "قاسم سلیمانی"که بر قلبها حکومت خواهی کرد و آزادمردان دنیا تحسینت خواهند کرد و مراسم تشییعت می شود یکی از بزرگترین مراسم دنیا!و آزاد مردان دنیا به مقام دنیوی و اُخرویت رَشک خواهند برد!
از شهادت شیر جنگل، فقط شغال و کفتارها خوشحالند!

یکی از قدیمی ترین مد های جنرال زیرو مد Reborn است که آخرین نسخه آن مربوط به سال 2015 است، در کل می توان گفت پدر مد های سری جنرال مد Reborn است، تغییرات گوناگونی در این مد صورت گرفته یونیت های جدید و بالانس های مناسبی در بازی صورت گرفته که پیش از پیش تعادل را در بازی اجرا کرده. در این مد جدیدترین تجهیزات و امکانات بیشتر به ژنرال ها اضافه شده که چالش بازی را بیشتر می کند.
لینک دالنود مد ریبون 133Mb 

تظاهرات گسترده به حمایت از بازرگان در سطح کشور؛ حذف سوگند وفاداری به شاه از مراسم قسم سربازی؛ خروج ژنرال هایزر از ایران
مردم در خیابان‌ها و در حمایت از دولت بازرگان تظاهرات می‌کنند. شعارها علیه بختیار است، مردم بختیار را نمی‌خواهند. بختیار سعی دارد به مردم بفهماند در انجام وعده‌های خود کوشاست.
به همین منظور در جلسه‌ی مجلس حضور می‌یابد و نمایندگان در حضور بختیار طرح‌های انحلال ساواک و دستگیری نخست‌وزیران و وزیران دولت از سال 1341 تا آ
سردار حاج قاسم سلیمانی زنده است !

طبق خبر منبعی موثق ،
سردار رشید اسلام ژنرال
حاج قاسم سلیمانی
زنــــــــــده است !

ادامه مطلب رو حتما بخونید ! 

متن خبر :
وَلَا تَحْسَبَنَّ الَّذِینَ قُتِلُوا فِی سَبِیلِ اللَّـهِ أَمْوَاتًا ۚ
و هرگز گمان مبر آنان که در راه خدا کشته شدند مرده اند،
بَلْ أَحْیَاءٌ عِندَ رَ‌بِّهِمْ یُرْ‌زَقُونَ
بلکه زنده اند و نزد پروردگارشان روزی داده می شوند.

منبع موثق :
قرآن کریم ، سوره آل عمران ، آیه 169

درد و دل :
بررسی های دنیا برای کرونا ویروس در ایران
کرونا در ایران
حامی اصلی این قطعنامه ، سناتور دموکرات ، تیم سن کین ، از ویرجینیا ، گفت که اندازه گیری قدرت جنگ مربوط به ترامپ یا حتی ریاست جمهوری نیست ، بلکه در عوض ، بازنگری مهم قدرت کنگره برای اعلام جنگ بود.این توهین نیست. او پیش از رأی گیری پنجشنبه گفت ، این کار ما است. کاین گفت: این اقدامات "برای متوقف کردن یک جنگ غیر ضروری" معرفی شده است.اعضای کنگره هر دو طرف پس از حمله ایالات متحده آمریکا ابراز نگرا
داستان بازی آنچنان زیبا و واقع گریانه و طبیعی است که می توان این بازی در ردیف بهترین بازی های استراتژیکی در نوع داستان دانست. داستان مربوط به سرگرد جو شرایدن است. شما در این بازی نقش او را بر عهده می گیرید و همراه با جوخه خود با نازی ها مبارزه می کنید. سرگرد جو شرایدن که خود فرمانده جوخه است، برای سیاست های جنگی خود از ژنرالی با تجربه به نام اریک فن ریشتر کمک می گیرد. یکی از نکاتی که باعث شده جو شرایدن در طول جنگ معروف شود و به قولی شکست ناپذیر ب
ماموریت در اذهان

یکی از مهمترین علائق من گردآوری و خواندن کتاب های مربوط به چگونگی شکل گیری انقلاب_اسلامی و سالهای نخست آن است.
برای افزودن آگاهی خویش ، هر کتابی که بیگانگان درباره انقلاب مینویسند و منتشر میشود را دریافت میکنم و میخوانم!
گاهی ادعاهای عجیبی درباره انقلاب میشنوم که نزدیک است شاخ دربیاورم...
اما چیزی که به من آرامش میدهد این است که این ادعاها از سوی کسانی مطرح میشود که حتی در عمرشان یک کتاب غیردرسی هم نخوانده اند و چشمهایشان

فرانسوی‌ها پس ازانقلاب نظامهای گوناگون سیاسی را آزمودند. یکی از مهمترین چالشهای سیاسی در این کشور در دو قرن گذشته ستیز بین مجلس و دولت بر سر اختیاراتشان بود. این جنگ و گریز تاریخی هراز گاهی به پیروزی یکی از دو هماورد انجامید. هوادران مجلس و یا دولت با راه انداختن شورشها و انقلابهای گوناگون به تغییر قانون اساسی و تثبیت موقعیت خود پیروزی خود را جشن گرفتند. در برشهایی از تاریخ سیاسی این کشور دو طرف کوشیدند به نظام بینابینی رضایت دهند و این س
غول رودس یونان

غول رودس یکی از عجایب دوران باستان بشمار می آید و در جزیره رودس در یونان واقع شده است.
این مجسمه به عنوان نماد هلیوس، یکی از خدایان یونان، در قرن سوم قبل از میلاد ساخته شد. جزیره رودس بر اساس افسانه ها عمدتا به ماشین های جنگی اش شهرت داشت. غول رودس در ورودی بندرگاه جزیره رودس و روی پایه های ۱۵ متری از جنس سنگ مرمر سفید، قرار گرفته بود. در ابتدا مجسمه را از سنگ تراشیدند و بعد برای زیبا جلوه دادن آن رویش را با ورقه های برنزی پوشاند
جهان ممکنی را تصور کنید دقیقاً‌ شبیه به همین جهان خودمان، با این تفاوت: یک هفته پیش سپاه پاسداران در یک عملیات تروریستی مهم‌ترین ژنرال ارتش آمریکا را ترور می‌کند و مسئولیتش را برعهده می‌گیرد. رهبر ایران در حساب توییتر خودش پرچم ایران را پست می‌کند. ترامپ اعلام می‌کند که از ایران انتقام سختی خواهند گرفت. از این طرف، رهبر ایران اعلام می‌کند که در صورت حمله‌ی آمریکا به ایران، ۵۲ نقطه از اسرائیل را هدف قرار می‌دهیم. پیکر ژنرال ترورشده به آ
دانلود رایگان کتاب تختخوابت را مرتب کن

تختخوابت را مرتب کن -بیشتر از یک نفرhttps://www.bishtarazyek.com › ماجراهای-شماچند ماه پیش کتابی دیدم بودم به اسم make your bed یا تختخوابت را مرتب کن که جزو کتابهای خیلی پرفروش ... کتاب کوتاهیه که در عرض دو روز خوندمش و داخل این پست اینستاگرام کوتاه در موردش گفتم ... هدف گذاری حرفه ای + دانلود رایگان فیلم سمینار.خرید کتاب تختخوابت را مرتب کن (چیزهای کوچکی که می ...https://shahreketabonline.com › products › تختخوابت_را_

+آقای ژنرال صبور آیا واقعن درست شنیدم؟ شما می گویید مسعود در ابتدا از حرکتطالبان استقبال کرد؟ آیا مطمئن هستید؟ 
بله کا ملا مطمئن هستم.مسعود می گفت اگر این حرکت اصالتا افغانی باشد من در برابرآن حرفی ندارم. می گفت هنوز اجازه نداده ایم که یک نفر یا یک گروه در جایی از کره زمین یک حکومت اسلامی بسازد، ما متاسفانه جغرافیای اسلامی زیادی داریم اما حکومت اسلامی به معنای حقیقی در هیچ جایی چه عربستان و چه ایران و چه افغانستان و پاکستان وجود ندارد.

+ ه
سلام
اسطوره تفکر و معرفت!
اسطوره زنده!
شیرمرد!
ژنرال صلح!
حاج قاسم سلیمانی!
امیر دل ها!
پهلوان زنده!
ژنرال ظلم ستیزی و آزادگی!
مرد بزرگ!
حقیقت و مردانگی!
سرباز مدافع امنیت و آرامش میهن!
عزیز دل، امروز قلب ها، پیکر پاکت را تشییع کردند. محشری بود. اقیانوس عشق و قدردانی مردم پیکر ت را تا جایگاه آرامش ابدی ت بدرقه کردند.
حاج قاسم! شهادتت مبارک. 
خداحافظ مرد عشق و صلح. خداحافظ مرد بااخلاص. خداحافظ نماد قدرت و افتخار ایران.
پرنده ای که پر پرواز گرفت در
سلام
اسطوره تفکر و معرفت!
اسطوره زنده!
شیرمرد!
ژنرال صلح!
حاج قاسم سلیمانی!
امیر دل ها!
پهلوان زنده!
ژنرال ظلم ستیزی و آزادگی!
مرد بزرگ!
حقیقت و مردانگی!
سرباز مدافع امنیت و آرامش میهن!
عزیز دل، امروز قلب ها، پیکر پاکت را تشییع کردند. محشری بود. اقیانوس عشق و قدردانی مردم پیکر ت را تا جایگاه آرامش ابدی ت بدرقه کردند.
حاج قاسم! شهادتت مبارک. 
خداحافظ مرد عشق و صلح. خداحافظ مرد بااخلاص. خداحافظ نماد قدرت و افتخار ایران.
پرنده ای که پر پرواز گرفت در
سحرگاه یکشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۵۲ عراق حمله گسترده‌ای را با نیت اشغال خوزستان آغاز کرد. لشگر عراق با صدها تانک روسی پیشرفته و چندین نفربر زرهی توانستند به مرز ایران تعرض کرده و قسمتی از خاک ایران را تصرف کنند...
بلافاصله جلسه فوق‌العاده‌ای میان سران ارتش و دولت برگزار شد. لشگر زرهی نیروی زمینی ارتش شاهنشاهی از اهواز وارد عمل شد و نیروهای عراقی را تار و مار میکند. واکنش ایران نسبت به تجاوز عراق چنان سریع بود که ساعت ۹ صبح نماینده عراق در سازمان ملل
دوست  صاحب بصیرت من!همین ها نشانهء آن نیست که دشمن از قرآن می ترسد و همین ترس دشمن کافی نیست که تو را به نقش قرآن در حیات و نجات و بیداری و خلّاقیّت این کتاب مطمئن سازد؟

ای مسلمان آگاه!اگر نمی توانی قرآن را بگشائی و متنش را بخوانی و بدانی که چه می گوید،اگر نمی توانی تاریخ را بشناسی و پی ببری که این کتاب در ایجاد انقلاب انسانی،چه اعجازگری های شگفت کرده است و از فلسفه بافی های یونانی،خیال پردازی های هندی و تمدّنهای نظامی و اشرافی رومی و ایرانی و
از معدود روزهای عمرم که از وضوحش در خاطرم به آهستگی کاسته می‌شود یکی هم وقتی‌ست که جسورانه از آن دیوار کوتاه بالا رفتم و پریدم توی آن قبرستان متروک...
سال‌ها پیش، قبر ژنرال را از نزدیک دیده‌بودم. یک‌مقبره به شکل ابلیسک که صدوپنجاه سال قبل برای یک فرمانده‌ی انگلیسی ساخته‌بودند. و طی سالیان دورتادورش را چنان درخت و نخل کاشته‌بودند که حالا به پارک ژنرال معروف است. اما گورستان انگلیسی‌ها را هیچ‌وقت از نزدیک ندیده‌بودم. آن‌طرف شهر بود. و د
نگذارید تخصص و خبرگیتان چشم شما را ببندد.
در این مقاله می آموزید که چگونه از افتادن در دام تخصص و تواناییهای خودتان نجات یابید.
نویسنده: سیدنی فینکلشتاین
منبع: هاروارد بیزنس ریویو https://hbr.org/2019/05/dont-be-blinded-by-your-own-expertise
به نظر می رسد تخصص در زمینه های حرفه ای یک کالای ارزیابی نشده است. شرکت ها آن را از لوازم کارایی بالا و توانایی رهبری می دانند و در هنگام استخدام یا انتصاب افراد به سمتهای کلیدی، به آن وزن زیادی میدهند. اما من طی یک دهه گذشته با مطال
دانلود بازی world conqoeror2
در فتح جهان 2شما یک ژنرال هستیدبا اردو های 
جنگی بسیار که در جنگ جهانی دوم و جنگ سرد
شرکت دارای شما می توانید با ارتش بد های 
مشهوری مانند گودریان،رومل،ژوکوف،پاتون،نیمتز،
مک آرتور،یاماتو و منت گومری در جنگ شرکت کنید
رومل و پاتون فرمانده ی زرهی،نیمتزویاماتو نیروی 
دریایی گورینگ و مک آرتورنیروی هوایی هستند 
و این یک شانس برای شمااست که متحد باشید
یا متفق خاوری باشید یا باختری.پس اگر 
می خواهیدنبرد راتجربه کنید به فاتح

غرور صفت خوبی نیست. کجا؟ در برابر خدا و در برابر بندگان خوب خدا.اما گاهی باید مغرور بود به خصوص آنجا که هویت ملی مذهبی شما در گرو افتخاری است که از رهگذر رشادت و مردانگی به دست آمده باشد.در قاب دوربین با تمام آنچه از مفهوم غرور در ذهن دارید ایستادم.این جا مزار سه سرباز دلیر خطه شیران است. این قبر، جایگاه رفیع سرجوخه ملک محمدی است که همراه با دو سرباز وفادار، دو روز ارتش متجاوز شوروی را در نقطه صفر مرزی رود ارس معطل کردند.ژنرال فرمانده مهاجمین
بازی I.G.I 2: Covert Strike محصولی از استودیوی بازیسازی Innerloop است که در سبک شوتر اول شخص، مخفی کاری و اکشن ساخته شده است و توسط کمپانی Codemasters در سال 2003 منتشر شده است.بازی در ادامه نسخه قبلی، یعنی Project I.G.I.: I'm Going In ساخته شده است. شما در نقش David Jones ظاهر می شوید. دیوید ماموریست که برای موسسه هوش ژئوتاکتیکی (Institute for Geotactical Intelligence یا همان I.G.I) کار می کند. او به کوهستان Carpathian اعزام می شود تا چیپ های الکتریکی که مافیای روسیه از ارتش آمریکا سرقت کرده را پس بگیرد. 
دانلود فیلم پروفسور و مرد دیوانه 2019
دانلود فیلم The Professor And The Madman 2019
پیش نمایش فیلم اضافه شد
نسخه کم حجم و با کیفیت x265 اضافه شد
کیفیت ۴۸۰p اضافه شد
کیفیت ۱۰۸۰p اضافه شد
ژانر : بیوگرافی , رازآلود , مهیج
مدت زمان : ۱۲۴ دقیقه زبان : انگلیسی کیفیت : BluRay 720p فرمت : MKV انکودر : MkvCage حجم : ۱٫۲ گیگابایت محصول : آمریکا , ایرلند ستارگان : Mel Gibson, Sean Penn, Natalie Dormer, Jeremy Irvine کارگردان : P.B Shemran لینک‌های مرتبط : جستجوی زیرنویس – کیفیت‌های دیگر
توضیحات دوبله :
دوبله فارسی
⭕️وضعیت بازار ارز در سال 1399
در صورتی که جریانات سیاسی بر خلاف مذاکره عمل کند قیمت دلار به احتمال 95 %تا محدوده 22600 تومان افزایش را تجربه خواهد کرد و اگر تنش های نظامی هم به وجود بیاید با همین احتمال سقف افزایش دلار 29000 تومان خواهد بود. 
در شرایطی که نه تنش و نه مذاکره باشد و شرایط همراه با تحریمها به همین ترتیب ادامه یابد استقرار قیمت دلار در کانال 15 تا 18 هزار تومان محتمل است. این سناریو محتمل ترین سناریو برای قیمت دلار در سال آینده است. 
به دلی
دانلود فیلم Gladiator 2000 با لینک مستقیم

Download Gladiator 2000 movie

نام فیلم:Gladiator 2000

زبان:انگلیسی
ژانر:اکشن ، ماجراجویی ، درام
سال انتشار:2000
مدت زمان:155دقیقه
محصول کشور:آمریکا , انگلیس
فرمت فایل دانلودی:Mkv
کیفیت فایل دانلودی:BluRay 720p
حجم فایل دانلودی:۱٫۳ گیگابایت
آنکودر:Ganool
کارگردان:Ridley Scott
بازیگران:Russell Crowe, Joaquin Phoenix, Connie Nielsen, Oliver Reed
اطلاعات بیشتر در مورد فیلم:کلیک کنید

خلاصه فیلم:
یک ژنرال رومی مورد خیانت قرار میگیرد و خانواده‌اش توسط یک شاهزاده ی ظالم ق
سلام علیکم خدمت همه عزیزان گرامی و گرانقدر
واقعاً شهادت این سردار بزرگوار بهتر است بگویم سپهبد تسلیت باد به همه ایران به خصوص خانواده این بزرگوار و تبریک باد به روح مطهر خود این بزرگوار تاکنون شاید به شوخی بنده به دوستانم می گفتم که دوست دارم شهید شوم اما از امروز صبح به طور قاطع می گویم که ای کاش من هم شهید شوم واقعاً لذت عجیبی دارد اکنون این را می نویسم بغض عجیبی در گلویم می باشد واقعاً شهادت لیاقت میخواهد که دعا کنید لیاقت شهادت را داشته
کیفیت : WEB-DL 720p
ژانر : اکشن, درام, رمانتیک, کمدی, موزیکال, هیجان انگیز
کارگردان : Farah Khan
ستارگان : Shah Rukh Khan, Sunil Shetty, Sushmita Sen, Zayed Khan
سال : 2004
کشور : هند
سازندگان : Farah Khan,Abbas Tyrewala,Farah Khan,Rajesh Saathi,Abbas Tyrewala
مدت زمان : 2 ساعت و 59 دقیقه
یک مامور ارتش ( شاهرخ خان ) در پوشش یک دانشجو وارد دانشگاه می شود. ماموریت او محافظت از دختر ژنرال و پیدا کردن برادر ناتنی خودش است...
ادامه مطلب
نام فیلم : بنجی جو و مستانی لینک IMDb امتیاز : 7.2 از 10 – میانگین رای 18,263 نفر کیفیت : 720p BluRay ,1080p BluRay موضوع : درام, تاریخی, عاشقانه فرمت : MKV حجم : 2.44 گیگابایت,1.44 گیگابایت مدت زمان: 158 دقیقه زبان: Hindi دوبله فارسی سال انتشار : 2015 صوت دوبله: دارد
کارگردان : Sanjay Leela Bhansali
بازیگران : Priyanka Chopra, Deepika Padukone, Irrfan Khan, Ranveer Singh

خلاصه داستان :یک رابطه‌ی عاشقانه بین یک ژنرال هندی بشوا بنجی جو و همسر دومش مستانی است…
ادامه مطلب
جهان ممکنی را تصور کنید دقیقاً‌ شبیه به همین جهان خودمان، با این تفاوت: یک هفته پیش سپاه پاسداران در یک عملیات تروریستی مهم‌ترین ژنرال ارتش آمریکا را ترور می‌کند و مسئولیتش را برعهده می‌گیرد. رهبر ایران در حساب توییتر خودش پرچم ایران را پست می‌کند. ترامپ اعلام می‌کند که از ایران انتقام سختی خواهند گرفت. از این طرف، رهبر ایران اعلام می‌کند که در صورت حمله‌ی آمریکا به ایران، ۵۲ نقطه از اسرائیل را هدف قرار می‌دهیم. پیکر ژنرال ترورشده به آ

دانلود فایل

کتاب صوتی تختخوابت را مرتب کن - ویلیام اچ. مک ریون - آوانامه https://avanameh.com › ... › روانشناسی و موفقیت Translate this page Rating: 2.2 - ‎4 reviews کتاب صوتی تختخوابت را مرتب کن اثر ویلیام اچ. مک ریون ... برای خرید ارزی واحد پولی را از بالا به یورو تبدیل کنید ... در حال حاضر

روزنامه ساندی تایمز انگلیس و وال‌استریت ژورنال مدعی شدند ایران فرماندهی ارتش از هم فروپاشیده عراق را برعهده گرفته تا با نیروهای گروه تروریستی داعش مقابله کند. سپهپد شهید قاسم سلیمانی فرمانده سپاه قدس ایران، عملیات دفاع از بغداد پایتخت عراق را در مقابل حملات نیروهای گروه تروریستی داعش، فرماندهی میکرد. یک منبع عراقی مدعی شد: ژنرال سلیمانی با ۶۷ مشاور ارشد خود به عراق سفر کرد و فرماندهی عملیات‌ها را برعهده گرفت و بر استقرار نیروهای عراق
در جنگ‎های داخلی اسپانیا ژنرال فرانکو دیکتاتور، در چهار محور به سمت مرکز شهر حرکت کرد و به موازات این چهار ستون نظامی، ستون دیگری، تحت عنوان ستون پنجم برای انجام مأموریت‎های تخریب، جاسوسی، ترور ـ انفجار و ... به داخل شهر روانه کرد. این اصطلاح بعدها به عنوان نیروهای نفوذی بیگانه در خاک خودی اطلاق گردید./ اندیشه قم
به نیروهای نفوذی میگن ستون پنجم، یعنی طبعا کسی که آمار و اطلاعات کشور رو به دشمن میده، حالا اینای که به دنبال قانونی کردن "دادن اط
ؤبسم الله الرحمن الرحیم-نظریات شخصی است- جریان  اقای مورالس-من را بفکر فروبرد-و- این امر نشان داد سیاست مداربودن اروزه کار بسیارپیچیده وسنگینی است- ایشان برای بهبود وضع معیشت روی کار امد- و- اقدامات اولیه بسیارمثبت بود عجیب است که امریکارا نشناخت- یک دلیل اش این بود که نظامی نبود-ایشان پول های زیادی برای زیرساخت بکاربرد که دراین شرایط غلط است- مثلا بیس وادی را ریشه کن کند ویاجاده اسزی کند وغیره بایدتوجه دقیقی به معیشت مردم داشت- متاسفانه- قش
رفتم به صندوق آپلودهای بیانم سر بزنم، چند تا عکس دیدم، از روزای اولی که اومده بودم بیان. گفتم دوباره بذارمش که تجدید خاطره بشه!
رو این عکس تگ آیدا شف زده بودم. خب مسلما الان مهارت های عکس گیریم تو غذا خیلی بهتر شده. اما برای اون موقع به نظرم قشنگ بودن.

این اولین کیکیه که پختم. پودر آماده بود البته. ولی من حسابی ذوق زده بودم و ازش تو وبلاگ عکس گذاشتم.

این قسمتی از چیزایی بود که از ارمنستان برای خودم خریده بودم. چقدر عاشق ظرف و ظروف هستم من واقعا. ن

این بازی ، بازی کم حجم جدیدی در سبک استراتژیک می باشد که در سال 2015 توسط InImages
ساخته و برای کامپیوتر عرضه شده است . بیش از 400 نبرد نفس گیر و بزرگ در
انتظار شماست تا برای ساعاتی طولانی شما را با خود سرگرم کند . در این بازی
کامپیوتری ، شما خود را در نقش یک ژنرال واقعی از نبردهای بزرگ تصور خواهید
کرد ، شما نیز به عنوان یکی از بزرگ ترین فرماندهان به این نبردها بپیوندید ،
قلعه های دشمنان را به تسخیر خود در آورده و با اضافه کردن به داشته های
خود ، ارت
۱
روز مادر
هر روز صبح پدربزرگ فنجان قهوهء فوری‌اش را به شدت هم می‌زند. قاشق را همان‌طور در دست می‌گیرد که سال‌ها پیش، مادربزرگ مرحومم، دنیا کلوتیلده،۱ فرفره را در دست می‌گرفت یا مثل خودش، ژنرال بیسنته برگارا،۲ هنگامی که قاچ زین را در مشت می‌فشرد، همان زین که امروز از دیوار اتاق خوابش آویزان است. بعد درپوش بطری تکیلا را برمی‌دارد و بطری را خم می‌کند تا نصف فنجان پر شود. تکیلا و و نسکافه را هم نمی‌زند، اجازه می‌دهد الکل سفید خود بخود در
این روزها اتفاقاتی در شرف روی دادن است که نشان از برتری مردم ایران دارد..
پس از ترور ژنرال سلیمانی و پاسخ ایران به این حرکت هنوز تنش در منطقه شعله ور است . ایران هنوز در تلاش برای خروج نیروهای آمریکایی از منطقه است ولی پس از سقوط نابهنگام هواپیمای اکراینی شرایط در منطقه دشوار تر شده و ملت شکاف عمیقی را در جامعه حس میکند. اما با هدایت های رهبر در زیر سایه ی امام زمان و کسب تجربه از گذشته نظام میرود که این بحران را نیز با پیروزی پشت سر بگذارد.
اگر
عزیز دل، امروز قلب ها، پیکر پاکت را تشییع کردند. محشری بود. اقیانوس عشق و قدردانی مردم پیکر ت را تا جایگاه آرامش ابدی ت بدرقه کردند. شهادتت مبارک. 
پرنده ای که پر پرواز گرفت در لانه ماندنش سزاوار نیست. اکنون همه آسمان جولانگاه توست. سبکبال سیر کن. آسمان به خود می بالد که همچون تویی را در آغوش دارد.
مرد بزرگ، اسطوره ظلم ستیزی و آزادگی، سفرت قرین رحمت.
می دانی سردار، دنیا تا بوده قهرمان ها آمده اند و رفته اند. اسطوره ها کم نبوده اند اما پهلوان زنده
عزیز دل، امروز قلب ها، پیکر پاکت را تشییع کردند. محشری بود. اقیانوس عشق و قدردانی مردم پیکر ت را تا جایگاه آرامش ابدی ت بدرقه کردند. شهادتت مبارک. 
پرنده ای که پر پرواز گرفت در لانه ماندنش سزاوار نیست. اکنون همه آسمان جولانگاه توست. سبکبال سیر کن. آسمان به خود می بالد که همچون تویی را در آغوش دارد.
مرد بزرگ، اسطوره ظلم ستیزی و آزادگی، سفرت قرین رحمت.
می دانی سردار، دنیا تا بوده قهرمان ها آمده اند و رفته اند. اسطوره ها کم نبوده اند اما پهلوان زنده
الکساندر همیلتون کی بود؟الکساندر هامیلتون در استرالیا در انگلیس متولد شد و بعداً دستیار ژنرال جورج واشنگتن شد. در سال 1788 ، به عنوان یکی از بنیانگذاران آمریکا ، وی نیویورکها را مجبور به موافقت با تصویب قانون اساسی ایالات متحده کرد. هامیلتون - یک فدرالیست مستعد - سپس از سال 1789 تا 1795 به عنوان اولین وزیر خزانه داری کشور خدمت کرد.
اوایل زندگیهمیلتون در جزیره نوویس در جزایر غربی هند ، در 11 ژانویه 1755 یا 1757 به دنیا آمد (تاریخ دقیق آن مشخص نیست). والدی
ترس یا قدرت-؟؟
بسم الله الرحمن الرحیم- نظریات شخصی است-روزنامه تایم دهلی عکسی زیبا ازسردار حسینی در تظاهرات – هندی ه که متاسفانه قابل کپپی کردن نیست به چاپ رسانده است ونوشته است اگر حضرت قاسم سلیمانی با پهباد به شهادت میرسد دلیلی ندارد که یک ژنرال ضد امریکایئ پاکستانی باپهباد بقتل نرسد از حادثه برجها ی دو قلو- امریکا مداوم بهانه میسازد کهیج مدرک قابل قبول ارائه نداده است ودست به جنایت میزند وخشم هندیان با گفتن هند بهندازه انگلستان وایر

این بازی ، بازی کم حجم جدیدی در سبک استراتژیک می باشد که در سال 2015 توسط InImages
ساخته و برای کامپیوتر عرضه شده است . بیش از 400 نبرد نفس گیر و بزرگ در
انتظار شماست تا برای ساعاتی طولانی شما را با خود سرگرم کند . در این بازی
کامپیوتری ، شما خود را در نقش یک ژنرال واقعی از نبردهای بزرگ تصور خواهید
کرد ، شما نیز به عنوان یکی از بزرگ ترین فرماندهان به این نبردها بپیوندید ،
قلعه های دشمنان را به تسخیر خود در آورده و با اضافه کردن به داشته های
خود ، ارت
Guastella گفت : " ما نیروی هوایی ائتلاف را هماهنگ کرده‌ایم تا خلیفه‌گری [ کشور اسلامی ] را تخریب کنیم، از عراق حمایت کنیم و پیشرفت قابل‌توجهی در افغانستان را فعال کنیم ."
ماه‌های سپتامبر و نوامبر مهم‌ترین حملاتی را علیه سازمان‌های تروریستی مانند دولت اسلامی خراسان ، یا دولت اسلامی شام و شام در افغانستان ، با سلاح‌های ۸۴۱ که هر کدام از این ماه‌ها را آزاد کردند ، دیدند .
این اطلاعات نشان می‌دهد که هواپیمایی که تحت فرمان یگان نیروی هوایی نیروها
خلوصی آکار، وزیر دفاع ترکیه مدعی شد که از زمان آغاز عملیات چشمه صلح تا به امروز حدود ۱۲۰۰ تروریست از پای درآمده اند.
به گزارش آناتولی در روز پنجشنبه، آکار با اعلام این خبر افزود: ما از هیچ گونه مهمات یا سلاح‌های شیمیایی که بر اساس قوانین و معاهدات بین المللی ممنوع اعلام شده، استفاده نکرده و نمی‌کنیم.
وی با بیان اینکه از آغاز عملیات‌ پنجه در شمال عراق تاکنون ۱۵۸ تروریست پ.ک.ک از پای درآمده‌اند،‌تصریح کرد: در چارچوب عملیات چشمه صلح، منطقه‌
حتتتتما بخوانید❗️سال 1398 هفت دقیقه برای خودمان وقت بذاریموحتما این متن رو بخونید بعد از جنگ آمریکا با کره، ژنرال ویلیام مایر که بعدها به سمت روانکاو ارشد ارتش آمریکا منصوب شد، یکی از پیچیده ترین موارد تاریخ جنگ در جهان را مورد مطالعه قرار میداد: حدود 1000 نفر از نظامیان آمریکایی در کره، در اردوگاهی زندانی شده بودند که از همه استانداردهای بین المللی برخوردار بود. این زندان همه امکاناتی که باید یک زندان طبق قوانین بین المللی برای رفاه زندان
«از من و قلمم بر نمی‌آید تا قصه سال‌های خون و خاطره را روایت کنم. چیزی شبیه شرم دستم را وقت نوشتن پس می‌زند. من چگونه می‌توانم یک ثانیه از اضطراب غواص‌های شجاع حاج قاسم را روایت کنم وقتی دل به دریای خروشان اروند می‌زدند، در "شبی تاریک و بیم موج و گردابی چنین هایل!"
   شبی که طبق پیش‌بینی‌ها بنا بود باد نباشد، باران نباشد. اما چند ساعت مانده به شروع عملیات، ابری ناخوانده از افق قد می‌کشد و پخش می‌شود توی آسمان و حالا هم باد هست هم باران!   ژ
«از من و قلمم بر نمی‌آید تا قصه سال‌های خون و خاطره را روایت کنم. چیزی شبیه شرم دستم را وقت نوشتن پس می‌زند. من چگونه می‌توانم یک ثانیه از اضطراب غواص‌های شجاع حاج قاسم را روایت کنم وقتی دل به دریای خروشان اروند می‌زدند، در "شبی تاریک و بیم موج و گردابی چنین هایل!"
   شبی که طبق پیش‌بینی‌ها بنا بود باد نباشد، باران نباشد. اما چند ساعت مانده به شروع عملیات، ابری ناخوانده از افق قد می‌کشد و پخش می‌شود توی آسمان و حالا هم باد هست هم باران!   ژ
ژانر : درام, فانتزی, جنگی
خلاصه داستان : اوفلیا، دختر بچه‌ای که با مادر باردار و ناپدری اش که یک نظامی فاشیست است، در زمان جنگ‌های داخلی دوران ژنرال فرانکو، دیکتاتور اسپانیا زندگی می‌کند. او روزی حشره‌ای شبیه یک پری می‌بیند که او را به یک دنیای تخیلی ترسناک و فریبنده هدایت می‌کند که به دنیای اسرارآمیز ختم می‌شود
DOWNLOAD  
رمان دزیره
دانلود رمان دزیره جلد یک و دو اثر آن ماری سلینکو با فرمت های pdf ، اندروید، آیفون و جاوا با ویرایش جدید و لینک مستقیم رایگان
داستان زندگی اوژنی دزیره کلاری ملقب به دزیدریا ملکه سوئد و نروژ، فرزند فرانسیس کلاری تاجر ثروتمند ابریشم در قرن هیجدهم ( هشتم نوامبر سال 1377 میلادی ) در شهر پدری اش مارسی فرانسه چشم به جهان گشود و طی جریاناتی با ناپلئون بناپارت و برادرش آشنا می شود  ...
خلاصه رمان دزیره
ناپلئون که در آن دوره یک ارتشی ساده و فقیر
حتتتتما بخوانید❗️سال 1398 هفت دقیقه برای خودمان وقت بذاریموحتما این متن رو بخونید بعد از جنگ آمریکا با کره، ژنرال ویلیام مایر که بعدها به سمت روانکاو ارشد ارتش آمریکا منصوب شد، یکی از پیچیده ترین موارد تاریخ جنگ در جهان را مورد مطالعه قرار میداد: حدود 1000 نفر از نظامیان آمریکایی در کره، در اردوگاهی زندانی شده بودند که از همه استانداردهای بین المللی برخوردار بود. این زندان همه امکاناتی که باید یک زندان طبق قوانین بین المللی برای رفاه زندان
خلاصه کتاب

کتاب «هنر جنگ»، نوشته‌ی «سون تزو»، فیلسوف، نویسنده، ژنرال و استراتژیست نظامی چین باستان است. نخستین زمان انتشار این کتاب به قرن ششم پیش از میلاد در چین بازمی‌گردد. کتاب هنر جنگ در سال 1722 میلادی به زبان فرانسه ترجمه و در اروپا نیز شناخته شد.موضوع این کتاب انواع استراتژی‌های جنگی و بخش‌های مختلف نبرد است. با وجود اینکه هنر جنگ کتابی باستانی است، در قرن اخیر نیز از استراتژی‌های آن استفاده شده است.
خلاصه‌ای از کتاب صوتی هنر جنگ:
به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، روزنامه «نیویورک تایمز» بامداد شنبه در گزارشی نوشت که پنتاگون در بخشنامه‌ای محرمانه از فرماندهان نظامی خود خواسته تا برنامه‌ای برای افزایش تحرکات در عراق و کارزاری جهت «نابودی» یکی از گروه‌های مقاومت در این کشور تدوین و طراحی کنند.
بر این اساس، ژنرال «رابرت پی. وایت» فرمانده نظامیان تروریست آمریکایی در عراق اما ضمن ابراز نگرانی از این دستور - که هفته پیش صادر شده - هشدار داد چنین اقدامی می‌تواند
نوشتن
بهتر از ننوشتن است. این هم یک تجربه است که بعضی وقت‌ها احساس می‌کنم این کار
بیهوده‌ است ولی بعد از چند سال می‌فهمم باهوده بوده.، نوشتن را می‌گویم. می‌خواهم داستان پادشاهی را
بنویسم که حس چشایی‌اش را از دست داده و بابت خوشحالی نکردن در جشن‌های دربار
شرمنده است. نکته‌ی ظریف و اخلاقی خاصی هم ندارد فقط می‌خواهم یک انشا از حرف شین
بنویسم، فقط می‌خواهم، وگرنه ادامه‌ی زندگی‌ام را به انجام این کار مشروط نکرده‌ام.
به هر حال داستانش شکل
مأموریت مخفی هایزر در تهران خاطرات ؤنرال هایزر انتشارات انقلاب اسلامی سیدمحمدحسین عادلی
مأموریت مخفی هایزر در تهران : درکی از حقایق نادیدنی در زمان محمدرضا شاه...
مأموریت مخفی هایزر در تهرانخاطرات ژنرال هایزرترجمه سیدمحمدحسین عادلیانتشارات انقلاب اسلامی
معرفی:
این کتاب یک تاریخ نگاری دقیق و مفصل است ار حضور رابرت هایزر در ایران و تهران. این کتاب خیلی بی طرفانه نوشته شده چون رابرت هایزر از نگاه خودش مسایل را بررسی کرده. البته که او یک امری
خان دایی عزیزم،سلامامیدوارم حالا که نامه را گشوده و مشغول خواندن آن هستید،حال و احوالتان خوب و اوضاع بر وفق مراد باشد.سال نوی شمسی تان مبارک باشد و در سال جدید سلامتی و موفقیت در ایستگاه های قطار زندگی انتظار کشتان باشند.خان دایی جان، لابد از دیدن اسم خواهرزاده تان شگفت زده شده اید و بلند فکر کردید: « نکنه برای کسی اتفاقی افتاده؟!» و منشی تان در جواب گفته: « حتما باید اتفاقی افتاده باشه که یه خواهرزاده یادی از خان دایی اش بکند؟!» البته خوب که
رمان دزیره
دانلود رمان دزیره جلد یک و دو اثر آن ماری سلینکو با فرمت های pdf ، اندروید، آیفون و جاوا با ویرایش جدید و لینک مستقیم رایگان
داستان زندگی اوژنی دزیره کلاری ملقب به دزیدریا ملکه سوئد و نروژ، فرزند فرانسیس کلاری تاجر ثروتمند ابریشم در قرن هیجدهم ( هشتم نوامبر سال 1377 میلادی ) در شهر پدری اش مارسی فرانسه چشم به جهان گشود و طی جریاناتی با ناپلئون بناپارت و برادرش آشنا می شود  ...
خلاصه رمان دزیره
ناپلئون که در آن دوره یک ارتشی ساده و فقیر
یاد آن" شیخ" بخیر که در انتخابات قبل ادعا کرده بود ، وقتی شب خوابیدیم و صبح بیدار شدیم نتیجه رای عوض شد! در حالی که می دانیم حتی مسئول ستادش به ایشان رای نداد!
*در حالی که مردم حرف روحانی را از یاد نمی برند که با طعنه به دولت قبل گفته بود " بنزین دو نرخی فساد ایجاد می کند!
*در حالی که حرف ژنرال بیژنی وزیر نفت را در ماههای اخیر نیز از یاد نمی برند که گفته بود " دولت هیچ برنامه ای برای افزایش قیمت سوحت ندارد و حتی قانون هم این اجازه را به دولت نمی دهد!"
ش
این روزها سرعت کتابخوانی ام از سرعت نوشتنم در تلگرام و اینستاگرام پیشی گرفته است، ولع و حرص عجیبی پیدا کرده ام برای خواندن و بلعیدن کلمات، مثل این آدمهای معتاد بی هیچ استراحتی از این کتاب پناه می برم به کتابی دیگر.
سالها پیش قانونی داشتم که خودم را از هم زمان خوانی کتابهای مختلف منع کرده بودم، ولی حالا برعکس شده است، اگر همزمان چند کتاب را با هم نخوانم روزم شب نمی شود، مثلا الان دارم همزمان در مرد میرزاده ی عشقی می خوانم و صدام حسین و ژنرال پ
نام سریال: افسانه جومونگ – Jumong ژانر: عاشقانه، رزمی، تاریخی سازندگان: Lee Joo-hwan ستارگان: Il-guk Song, Hye-jin Han, Seung-su Kim سالهای پخش: 2006–2007 امتیاز: 7.9 از 10 مدت زمان: 60 دقیقه زبان: دوبله فارسی + زبان اصلی خلاصه داستان: جومونگ وقتی متوجه میشه که برادران ناتنیش قصد کشتن و از صحنه خارج کردن اون رو دارند تلاش می کنه که انتظارات و پدر و مادرش (شاه و ملکه دوم) رو برآورده کنه و شروع به ساختن خودش می کنه تا جایی که مهارت هاش در هنرهای رزمی و استراتژی های ذهنیش در بالاتر

بعدازظهر داشت میرفت، گفتم شب میمونی؟ گفت نه
گفتم بمون!
گفت چطور؟ گفتم «به ... بخاطر نبودنش»
وقتایی که کارم تمرکز زیادی میخواد دور و برم باید خالی باشه. سر یکی از کارام که خیلی سنگین بود تا میشد دور و برم نمیومد. بهش میگفتم اول کارم تقدیمش میکنم به تو!
مینویسم «به ... بخاطر نبودنش»
حالا هر موقع نیاز به تمرکز و تنهایی دارم همین جمله رو میگم خودش میفهمه
اگه بدونه در نبودش خودم پا شدم رفتم بیرون و بعدشم به جای تمرکز رو کارم داشتم فیگارو و چند تا سای

بعدازظهر داشت میرفت، گفتم شب میمونی؟ گفت نه
گفتم بمون!
گفت چطور؟ گفتم «به ... بخاطر نبودنش»
وقتایی که کارم تمرکز زیادی میخواد دور و برم باید خالی باشه. سر یکی از کارام که خیلی سنگین بود تا میشد دور و برم نمیومد. بهش میگفتم اول کارم تقدیمش میکنم به تو!
مینویسم «به ... بخاطر نبودنش»
حالا هر موقع نیاز به تمرکز و تنهایی دارم همین جمله رو میگم خودش میفهمه
اگه بدونه در نبودش خودم پا شدم رفتم بیرون و بعدشم به جای تمرکز رو کارم داشتم فیگارو و چند تا سای
Military.com | نوشته ریچارد Siskژنرال ارشد nation's روز چهارشنبه گفت که نیروهای نظامی با کاهش‌های پیشنهادی برای افزایش حقوق ، مزایا و مراقبت‌های بهداشتی همراه خواهند شد ، اما آن‌ها می‌خواهند که چه زمانی و چگونه این تغییرات موثر واقع شوند .ژنرال مارتین دمپسی ، رئیس ستاد مشترک ارتش در روز چهارشنبه در طی یک جلسه دادرسی در کنگره گفت : " من تضمین می‌نمایم که در میان صفوف برای این کاهش‌ها ، acclimation جهانی وجود خواهد داشت " . او گفت که سربازان به او گفته‌اند ،
فرماندهی از آمل تا کرمانشاه؛
سردار شعبانی که بود+ سوابق

سردار شعبانی از فرماندهان سپاه عصر جمعهبر اثر ابتلا به ویروس کرونا دارفانی را وداع گفت.
به گزارش خبرنگار گروه سیاسی خبرگزاری آنا، سردار ناصر شعبانی از فرماندهان دوران دفاع مقدس و معاون عملیات سابق قرارگاه ثارالله تهران، در اثر ابتلا به کرونا دعوت حق را لبیک گفت.
سرتیپ پاسدار ناصر شعبانی از اهالی شهرستان شاهرود بود. وی یکی از فرماندهان ارشد سپاه پاسداران است که تقریباً چهار دهه د
۱- خمینی طی یک سخنرانی جوانان را به ادامه تظاهرات و اعتصابات فرا خواندند.
۲- وزرای خارجه آمریکا و انگلیس طی دیدار دیوید اوئن از ژاپن، در مورد اوضاع ایران به گفتگو نشستند. بغداد نیز با اعزام هیأتی به عربستان، به بررسی اوضاع ایران و منطقه پرداخت.
۳- ژنرال هایزر، فرستاده ویژه آمریکا به ایران، با اتمام مأموریت حساس خود و مذاکرات مکرر با مقامات ایرانی، عازم آمریکا شد. سخنگوی وزرات خارجه آمریکا گفت: هایزر سعی کرد تا نظامیان ایران از بختیار حمایت

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها